ShowBizzz

E ftuar në dasmë, Arbana Osmani shkëlqen me pamjen

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj ishin të ftuar mbrëmë në një dasmë në Prishtinë. Moderatorja ndau disa foto e video nga dasma ku shkëlqente me pamjen e saj.

E ftuar në dasmë, Arbana Osmani shkëlqen me pamjen

Arbana kishte veshur një fustan të gjatë të zi tyli, me lule dhe me një rrip në mes.  Takat i kishte gjithashtu të zeza ndërsa flokët e kapur.

TS Poll - Loading poll ...

Anxhela Peristeri publikoi një foto me Arbanën duke e treguar të plotë look-un e saj, teksa të dyja ishin veshur me të zeza dhe dukeshin shumë elegante.

E ftuar në dasmë, Arbana Osmani shkëlqen me pamjen

E ftuar në dasmë, Arbana Osmani shkëlqen me pamjen