ShowBizzz

E gjitha për vëmendje? Vivien dhe Getinjo kapen mat në Ferizaj

Disa javë më parë, në media u përfol një ndarje e mundshme e çiftit të krijuar në “BBVK”, Getinjo-Vivien, ndërsa ishte kjo e fundit që më pas e konfirmoi lajmin, duke sqaruar çdo dyshim dhe duke thënë se romanca mes tyre kishte marrë fund.

Të njëjten gjë e bëri më pas edhe Getinjo, megjithatë duket se ndarja nuk është edhe aq e vërtetë.

Një video e postuar nga “Indeksionline” tregon se dyshja është “kapur mat” në Ferizaj, në qytetin e reperit, video që i tregon shumë të afërt dhe që nuk të jep përshtypjen që janë ndarë.

Megjithatë nuk duhet nëse video-ja është e kohëve të fundit apo e e bërë më parë.