ShowBizzz

E ka mbajtur gjithmonë sekret, Arbana Osmani zbulon bashkëshortin e Xhemi Shehut

Xhemi Shehu gjithmonë e ka mbajtur sa më larg syrit të mediave jetën e saj private. Fotot me bashkëshortin moderatorja nuk preferon t’i publikojë në rrjete sociale, por Arbana Osmani ia ka thyer këtë rregull.

Dy mikeshat e ngushta së bashku me bashkëshortët kanë dalë për darkë, nga ku Arbana ka postuar këtë foto ku shihet dhe bashkëshorti i Xhemit.

E ka mbajtur gjithmonë sekret, Arbana Osmani zbulon bashkëshortin e

Partneri i Xhemit quhet Ervis Sula dhe është administrator i një shtypshkronje në Tiranë.