ShowBizzz

Era Istrefi “tmerron” fansat me performanc live

Era Istrefi, u be virale me performacen e saj te fundit në Skenderaj.

Ajo në momentin që ndaloi muzika dhe këndoi live , la pa fjale fansat e saj pasi zëri i saj ishte skandal.

Kujtojmë, që Era paraqitjet live i ka te pakta.

Kjo video u shpërnda me shpejtësi të dritës në gjitha rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

@litim10

#eraistrefi #goldeneagle #concert #live

♬ original sound – l.m04