ShowBizzz

Fifi reagon ndaj fansës së saj

Fifi është shumë aktive në rrjetet sociale, para pak orësh më ndjekësit në ‘Instagram’ ka ndarë një bashkëbisedim, ku fansat i bënin pyetje.

Një pyetje anonime ishte se, “Nuk e ke të gjatë me ketë bashkëshort”, këngëtarja është tallur duke i kthyer “Bona llaf bona”.

Me ketë kuptoj se lidhja e tyre po shkon shumë mire, dhe ata janë shume të lumtur me njeri-tjetrin.

Fifi gjithashtu sqaroj edhe shumë pjesë te tjera qe kishin lidhje me epitetin nënë, shkruan “Kosovarja”.