ShowBizzz

Fisnik Syla me të dashur të re, sonte e bën publike lidhjen

Biznesmeni shumë i komentuar i shoubizit, Fisnik Syla, sonte do të “godas” lajmet rozë.

Syla, i shumëpërfolur për lidhjet e tij të dashurisë, sonte do të bëj të ditura risitë e tij në jetën private.

Siç mësohet, Fisniku sonte do ta bëjë publike lidhjen e tij të re.

TS Poll - Loading poll ...

Se kush është, dhe si do të pritet ajo nga publiku, mbetet të shihet