ShowBizzz

Flori Mumajesi feston 41-vjetorin, Arbana s’ja kalon dot për surpriza: Ti pret dhurata, por…

Flori Mumajesi feston sot ditëlindjen. Kantautori dhe këngëtari shumë i dashur për publikun mbush 41 vjeç dhe në këtë ditë speciale, ka marrë shumë urime nga miqtë, kolegët e fansat. Mes tyre ka marrë vëmendjen edhe urimi i Arbanës, e cila ka postuar një foto të Florit dhe shkruan se nuk ia kalon dot surprizës që ai i bëri në dasmë.

Kujtojmë që Flori ditën e dasmës së Arbanës i kushtoi një këngë asaj dhe Eduartit.

“Gëzuar ditëlindjen Flori Mumajesi. Ti pret dhurata sot por s’ta kalojmë dot pas asaj që bëre për ne. Të duam”, i shkruan Arbana.

Flori Mumajesi feston 41-vjetorin, Arbana s'ja kalon dot për surpriza: