ShowBizzz

Flori Mumajesi sot po feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi

Flori Mumajesi njihet si një nga këngëtarët dhe tekst shkruesit më të mirë shqiptar.

Ai sot po feston ditëlindjen e tij të 41-të.

Me rastin e ditëlindjes, ai mori shumë urime nga miq e kolegë e adhurues të tij.

Thuhet se ai është në lidhje me moderatoren Liberta Spahiu.