ShowBizzz

Flori Mumajesi sot po feston ditëlindjen, ja sa vite po bën

Flori Mumajsi njihet si një nga këngëtarët dhe tekst shkruesit më të mirë në vendin tonë.

Ai sot po feston ditëlindjen e tij të 41-të, shkruan “Kosovarja”.

Me rastin e ditëlindjes, ai mori shumë urime nga miq e kolegë e adhurues të tij.

Revista “Kosovarja”, i uron lumturi dhe shumë suksese!