ShowBizzz

Foto e fundit e Elita Rudit e djeg Instagramin

Prezantuesja Elita Rudi, pas suksesit me projektin e fundit “Big Talk” në “Klan Kosova”, nuk është dukur shumë.

Ajo, po rri larg ekranit, por ka gjithë vëmendjen në faqen e saj në Instagram, ku vazhdon të jetë një nga imazhet publike më të ndjekura.

Në një nga fotot e fundit të postuara në InstaStory, Elita shfaqet në top formë fizike, shkruan “Kosovarja”.

Elita po e gëzon jetën në krahët e reperit Gjiko dhe dy fëmijëve të tyre./Kosovarja/