ShowBizzz

Gjiko pas 7 vitesh ja thotë krejt të vërtetat Elites

Prezantuesja dhe influencerja e njohur, Elita Rudi, sot feston ditëlindjen.

Në ditëlindjen e saj të 30-të, bukuroshja bashkë me burrin e saj, Asdren Gjikollin, ndodhen në Japoni.

Ky udhëtim po u shijon shumë çiftit të famshëm, të cilët kohë pas kohe po postojnë momente të bukura e speciale nga eksperiencat atje.

Nga Japonia, Gjiko i ka bërë urimin më të bukur të ditëlindjes bashkëshortes së tij.

TS Poll - Loading poll ...

Lexojeni më poshtë: