ShowBizzz

Gjithmonë pranë Capita T, Adrola Dushi duke kërcyer e kënduar më këngën e tij

Capital T dhe Adrola Dushi kohës së fundit janë përfolur për një lidhje dashurie të mundshme, por dyshja nuk e kanë konfirmuar asnjëherë, ani pse shume detaje kanë treguar të kundërtën.

Në një nga koncertet në Sarandë modelja ka qenë pranë artistit, shkruan “Kosovarja”.

Teksa shihet në një video me miqet e saj, këndojnë këngën e Capital T “Habibi”.

Pamje:

FullSizeRender-199