Horoskopi

Horoskopi/ Parashikimi shenjave sipas Paolo Fox

Dashi-Ditë e bukur sot por edhe mjaft e lodhshme nga pikepamja e punes. Mundohuni të mos e humbni të gjithë energjinë pas angazhimeve tuaja profesionale dhe kushtojini pak kohë vetes dhe për të gjetur ekuilibrin tuaj.

Demi-Në këtë ditë do të mund të demonstroni të gjithë vlerën tuaj në punë dhe do të jeni shumë të lumtur për këtë. Jeta private po ecën mirë dhe kjo ju jep një dritë dhe energji të bukur.

Binjakët-Ditë e bukur që ju lejon të arrini shumë në punë.
Nga pikëpamja sentimentale, përveç pak tensioni, pjesa tjetër po ecën në mënyrën më të mirë të mundshme.

Gaforrja-Bëhuni gati sepse do të vijë një moment i mirë mirëqenieje dhe relaksi pas kaq shumë përpjekjesh në punë.

Edhe dashuria kthehet për të dhënë emocione të bukura, përpiquni t’i kushtoni më shumë kohë dhe vëmendje partnerit tuaj.

Luani-Dita e sotme do jetë paksa stresuese dhe e vështirë për tu menaxhuar por duhet të shtrëngoni dhëmbët. Ka shumë gjëra për të rregulluar, por pak nga pak do të bëni gjithçka. Në dashuri keni nevojë për më shumë vëmendje.

Virgjëresha-Sot në punë do jeni të detyruar të bashkëpunoni me të tjerët edhe nëse prireni të jeni njerëz shumë të pavarur. Në dashuri është një moment paksa delikat, duhet të keni durim.

Peshorja-Sot jeni plot energji dhe dëshirë për të bërë dhe në punë do jeni shumë produktivë pavarësisht disa pengesave të vogla për të kapërcyer. Në dashuri kthehet qetësia.

Akrepi-Sot do të jeni plot energji pozitive dhe dëshirë për ta bërë këtë, përpiquni të mos qëndroni brenda. Në dashuri do arrini të kuptoni nëse keni apo jo personin e duhur pranë jush.

Shigjetari-Kjo është dita e përsosur për të reflektuar mbi dashurinë tuaj të radhës, por edhe lëvizjet e punës. Lajme të mira dhe kënaqësi janë rrugës, bëhuni gati.

Bricjapi-Në dashuri po kaloni mirë dhe më në fund po filloni të ndjeni sërish emocione që nuk i keni ndjerë prej kohësh. Në punë ka ardhur koha për të pasur kënaqësi të mëdha.

Ujori-Ku jeni gjithmonë në kërkim të risive dhe ndryshimeve, por tani do t’ju duhet të prisni edhe pak përpara se t’i shihni ato të realizohen. Mundohuni të mos jeni shumë agresivë në dashuri.

Peshqit-Sot jeni plot energji dhe dëshirë për të bërë. Në punë do arrini të arrini gjithnjë e më shumë, ndaj vazhdoni të punoni shumë. Ne dashuri? Gjeni pak qetësi dhe intimitet me partnerin tuaj.