ShowBizzz

‘I thashë ik pirdhu’, Luizi zbulon bisedën me Efin pas daljes

Mbrëmjen e djeshme u sqaruan shumë debate që ndodhën brenda “Big Brother VIP”. Një prej tyre ishte videoja e Efit që mbrojti Luizin në përballjen që pati me Kiarën për skenën e lavamanit.

'I thashë ik pirdhu', Luizi zbulon bisedën me Efin pas

Luizi tha se e ka folur me Efin jashtë shtëpisë, por i ka kërkuar ta lënë si bisedë pasi ai ka raport të mirë si me të, si me Kiarën.

TS Poll - Loading poll ...

'I thashë ik pirdhu', Luizi zbulon bisedën me Efin pas

“Unë në një bisedë që pata me Efin lidhur me këtë para 2 javësh, i thashë Efit ik pirdhu, me idenë që ta lëmë këtë bisedë se unë kam raport të mirë me të dyja, si me Efin dhe me Kiarën”, u shpreh këngëtari.

'I thashë ik pirdhu', Luizi zbulon bisedën me Efin pas