Lifestyle

Horoskopi 22 tetor 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

DASHI Ju do të bëni aq qejf sot, sa do harroni të shikoni nëse…

E rëndë, djali vret veten se i mungonte e motra

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin anglez, Manchester.  21 vjeçari, Dyllon Beadle i…

I bien të fikët në avion, pasagjerët kërkojnë ulje të menjëhershme

Një avion që po udhëtonte nga Britani për në Amerikë ka bërë një ulje…

Mos flini lakuriq në hotel, ja 10 këshillat që duhet të ndiqni kur udhëtoni

Udhëtimi jashtë shtetit për pushime ose punë nuk rezulton gjithmonë i bukur për të…

Kërkoni një udhëtim të qetë dhe të sigurt, ja 10 këshillat që duhet të ndiqni

Udhëtimi jashtë shtetit për pushime ose punë nuk rezulton gjithmonë i bukur për të…

Problematika me makinat elektrike, jo aq ekologjike sa mendoni

Industria e prodhimit të makinave elektrike ka parashikuar se deri në vitin 2030, në…

Nëna në pritje të fëmijës së 22-të

Familja më e madhe në Britani do bëhet edhe më e madhe. Sue Radford…

Pasagjeri tenton të hapë derën e avionit gjatë fluturimit

Një avion i Transavia ka bërë ulje emergjente pasi një pasagjer tentoi të hapte…

I vendosin nxënësve kuti kartoni në kokë për të mos kopjuar

Një shkollë u ka kërkuar nxënësve të vendosin kuti kartoni në kokë në një…

Gjendet perla 8.000 vjeçare, është më e vjetra në botë

Një perlë 8.000 vjeçare, që konsiderohet më e vjetra në botë nga arkeologët është…

Horoskopi 21 tetor 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

DASHI Sot do merrni lajme të mira, sidomos në lidhje me shtëpinë. Ka mundësi…

Horoskopi 20 tetor 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

DASHI Sot do të jeni në qejf dhe tepër entuziastë. Për këtë arsye, duhet…