Ish e dashura e Don Xhon i jep fund martesës, e hedh unazën në mes të detit

Modelja ruse Ariana Lirey është një emër i njohur në showbizit shqiptar pas lidhjes së saj me Don Xhonin.

Ajo dhe reperi shqiptar u takuan në Dubai për ta vazhduar lidhjen për një kohë e për ta përfunduar me kogja zhurmë.

Por jeta sentimentale e Arianës nuk po ecën mirë ndonëse lidhja e saj pas Don Xhonit u kurorëzua me martesë.

Loading poll ...

Por veprimi i fundit tregon se modelja përfundimisht është ndarë edhe nga bashkëshorti.

Këtë lajm Ariana e bëri të ditur duke hedhur unazën e fejesën në ujë, derisa po shëtiste me varkë.Related Articles

Back to top button