ShowBizzz

Ivanka Trump festoi ditëlindjen e 42-të në Florida, sjell pamje brenda festës me familjen dhe miqtë

Ivanka Trump dukej elegante me një fustan të shkurtër rozë, ndërsa festoi ditëlindjen e 42-të në Florida këtë javë.

“Festova ditëlindjen time këtë fundjave e rrethuar nga miqtë e familja”, shkroi ajo në Instagram.

“Ja një vit tjetër i kujtimeve të mrekullueshme me njerëzit e mi të preferuar”, shtoi Trump.

TS Poll - Loading poll ...