ShowBizzz

Ja si uron Tayna festen e kurban Bajramit

Këngëtarja Tayna nuk ka munguar me urim për festen e kurban Bajramit.

Ajo ka ndarë një ‘story’ me ndjekësit ku shihet ajo në veturë dhe ka vendosur mbishkrimin “Urime, urime” duke shoqëruar me një zemër te kuqe.

Kujtojmë se Tayna është shumë aktive në ketë sezon duke lansur këngë të reja.

TS Poll - Loading poll ...

Gjithashtu këngëtarja shumë herë e ka theksuar se këndimin e pasur në preferencat e saj qe e vogël, shkruan “Kosovarja”.