ShowBizzz

Jennifer Aniston zbulon profesionin që do të kishte dashur të bënte nëse nuk do të ishte aktore

Jennifer Aniston ka zbuluar një pasion që mund ta kishte kthyer në profesion nëse nuk do të kishte zgjedhur të bëhej aktore.

“Më pëlqen të dekoroj shtëpi dhe të krijoj hapësira”, ka rrëfyer 54-vjeçarja “Rachel” nga “Friends”, gjatë një interviste të fundit për “Wall Street Journal”.

“Dizajn i brendshem. Më pëlqen të bashkoj shtëpitë dhe të krijoj hapësira. Mund të shkoj në një shtëpi dhe të shoh se çfarë nevojitet. Dhe është një proces argëtues. Disa kanë frikë prej saj. Mund të shkatërrojë marrëdhëniet. Unë jam duke lulëzuar gjatë këtij procesi”, pranoi ylli i Hollivudit.

Në vitin 2019, aktorja e The Morning Show tregoi stilin e saj personal të dekorimit kur hapi dyert e shtëpisë së saj në Los Angeles për The New York Times. Aniston ndau më parë pronën prej 21 milionë dollarësh të Bel Air me ish-bashkëshortin Justin Theroux përpara se çifti të ndahej në shkurt 2018.

Në fotot e shpërndara në Instagram nga stilistët e Aniston, motrat Nina dhe Clare Hallworth, fansat hodhën një vështrim nga brenda në shtëpinë e aktores së mbuluar me gjelbërim