ShowBizzz

Ju kujtohet shprehja e famshme e Luizit? Kështu do të titullohet filmi me Oltën

Sic u bë me dije dje, ka nisur puna për filimin e ri që do të ketë për protagonistë Luzin dhe Oltën, teksa ishte vetë këngëtari që ditën e djeshme ndau një foto krah aktores, duke lexuar skenarin.

Në fakt, detaje për projektin kinematografik janë zbuluar nga dita në ditë, gjithmonë në kuadrin e aludimeve, megjithatë sot kemi poster-in zyrtar të filmit dhe cka është më e rëndësishmja, titullin e tij.

Ka qenë moderatori i Blendi Salaj në “Wake Up” mëngjesin e sotëm që ka ndarë poster-in, ku vihet re titulli “Në kuadër të dashurisë”, shprehje e huazuar nga shprehja e famshme e Luizit në”BBVIP”: Në kuadër të lojës. 

Do të jetë një histori e vërtetë dashurie në kohët moderne që ndërlidh jetën e dy njerëzve, dy familjeve të tyre në një komedi romantike që do t’u bëjë të qeshni, të qani dhe të dilni nga kinemaja të frymëzuar.”

TS Poll - Loading poll ...

Nga ana tjetër shohim të saktësuar faktin se do të prodhohet nga “Top Channel Films”, një nismë e re nga Top Media që me gjasë do të merret me projekte të tilla, ndërsa nuk përjashtohet fakti se në film mund të jenë dhe ish-banorët e Big Brother Vip, por sigurisht edhe aktorë të tjerë të njohur.

Data se kur do të publikohet ende nuk është bërë e ditur, pasi është ende në faza të hershme, megjithatë të gjithë mezi jemi duke pritur.