ShowBizzz

Kaq bukur e nisë javën Edita Doli

Me Edita Dolin të gjithë nisin javën me emisionin “Radar”.

Por, Edita Doli sot nisi javën ndryshe, me një pije freskuese në një vend tejet relaksues.

TS Poll - Loading poll ...

E si të fillonte më mbarë kjo javë?

Kujtojmë që Edita përveç punës që bën me shumë seriozitet dhe përkushtim i kushton shumë kohë edhe vetës dhe familjes, shkruan “Kosovarja”.