ShowBizzz

Kë mban Kiara si “wallpaper” në telefon, na e zbulon vet ajo

Dita e djeshme për Kiarën dhe për Luizin ishte plot aventura. Dyshja, bashkë me miqtë e tyre ishin në Velipojë, ku bënë shëtitje me skaf por dhe me “Jet Ski”.

Xhirot me “Jet Ski”, dyshja i dokumentoi edhe ne video, që u shpërndanë menjëherë në rrjetet sociale, e që më pas u bënë virale. Mirëpo duket se perëndimi i Diellit dhe fakti që ishte me Luizin, bënë që Kiara atë moment ta ketë edhe si “wallpaper” në telefon.

Këtë na e tregoi vetë moderatorja duke ndarë foton me ndjekësit e saj.

Image
Postimi

Kujtojmë se prej disa ditësh, Luizi dhe Kiara janë rikthyer në Shqipëri pas pushimeve që bënë në Turqi.