Kiara deklaron ndarjen nga Luizi, por siç nuk e prisnim

Luizi dhe Kiara vazhdojnë të jenë shumë të komentuar pas mbarimit të Big Brother VIP, por shpeshherë ka pasur thashetheme për ndarje të tyre.

Kiara deklaron ndarjen nga Luizi, por siç nuk e prisnim

Sot Kiara ka vendosur ta deklarojë vetë ndarjen, por jo siç prisni. Ajo ka postuar një foto krah Luizit ku duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe shkruan me humor se janë ndarë, si për të hedhur poshtë fjalët.

Kiara deklaron ndarjen nga Luizi, por siç nuk e prisnim

“U ndamë prapë”, shkruan Kiara duke shkaktuar edhe komente të shumta dhe rekord pëlqimesh.

TS Poll - Loading poll ...Related Articles

Back to top button