ShowBizzz

Kiara dhe Mbresa bëjnë diçka krejt të njejtë

Mbresa është nga ish banoret e “Big Brother vip Kosova”, sot moderatore në “Big Talk”.

Mbresa së fundmi publikoi një video, ku të njejtën e kemi parë ditë më parë te profili i Kiara Titos.

TS Poll - Loading poll ...

Te dyja treguan momente të bukura nga fëmijëria e tyre.

Bukuroshet treguan sa simpatike ishin në vogjëlin e tyre, shkruan “Kosovarja”.