ShowBizzz

Kiara publikon foton, qenka rrumbullakosur nga shtatëzania

Kiara Tito është ndër emrat më të përmendur në media rozë.

Ajo po komplimentohet dhe pëlqehet në çdo foto të saj me barkun  errumbullakosur.

Kiara dje ka postuar foto të reja, me të cilat përcolli shumë ëmbëlsi teksa pozon me barkun e fryer.

TS Poll - Loading poll ...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Shikojeni fotot dhe jepni komentin tuaj