ShowBizzz

Kiara shumë shpejt me një biznes të ri dhe mendimin ia dhanë ndjekësit!

Kiara Tito padyshim është një prej banorëve me më shumë fansa dhe ndjekës pas aventurës në “BBVIP”, falë gjithë rrugëtimit të saj dhe sigurisht lidhjes e më pas martesës me Luiz Ejllin.

E kjo duket edhe nga dhuratat që moderatorja merr gati cdo ditë, të cilat i ndan shpesh në Instagram e që kryesisht janë lule.

Kiara e ka emëruar grupin e fansave që i sjellin lulet si “Strateget” dhe shënimet që i lenë, bashkangjitur me buqetat shumëngjyrëshe, janë kryesisht plot me dashuri e adhurim.

TS Poll - Loading poll ...

Aq shumë lule duket që po merr Kiara këtë periudhë sa një ndjekës i ka sugjeruar në mesazh që të hapë një dyqan pikërisht me lule, gjë të cilën Tito e ka pëlqyer si ide duke u shprehur:

“Shumë shpejt”.