ShowBizzz

Kiara Tito kështu falënderon bashkëshortin e saj

Moderatorja e njohur Kiara Tito është njëra nga figurat me të komentuara në boten e showbizit.

Ajo dhe Luiz Ejlli romancën e tyre filluan në ‘Big Brother Albania’ ku e vazhdojnë madje edhe sot të lumtur pranë njeri tjetrit, shkruan “Kosovarja”.

TS Poll - Loading poll ...

Kiara aktualisht po e moderon emisionin “fan club” qe ka të bëjë me situata qe ndodhin në “Dancing woth the star”.

Në spektaklin e fundit ajo nuk ishte vetëm, kishte dhe bashkëshortin e saj qe e falënderoj në një mënyrë shumë të ëmbël.

“Faleminderit dhe bashkëshortin qe sme le kurrë vetëm sa herë ka mundësi, te dua shumë” tha ajo.