ShowBizzz

“Ku ka lavazh në Korçë”, fansat suprizojnë Luizin

Luizi dhe Kiara vazhdojnë të komentohen nga mediat lidhur me martesën e tyre. Dyshja aktualisht po shijojnë dashurinë e tyre, teksa janë fotografuar në qytetin e Korçës.

Luizi dhe Olta janë duke kryer xhirimet e filmit “Në kuadër të dashurisë”, sakaq xhirimeve i janë bashkuar edhe shumë miq të tjerë.

Mirpo, ajo që ka rrëmbyer vëmendjen e fansave ditën e sotme, ishte një video postuar nga Luizi në Instagram.

TS Poll - Loading poll ...

Në foto shihet se si fansat kishin shkruar dedikime dhe mesazhe në makinën e këngëtarit.

Bashkangjitur me foton Luizi shkruan: Ku ka lavazh në Korçë.