ShowBizzz

Kur do martohesh dhe sa fëmijë do të bësh? Përgjigjet Efi

Efi Dhedhes, ish-finalistja e BBV2 i ka kushtuar kohë ndjekësve të saj virtualë, duke iu pergjigjur pyetjeve te tyre. Dhe shumica e pyetjeve ishin pikërisht për jetën personale dhe mundësisë që ajo të shfaqet në altar me njeriun e zemrës.

Kjo pasi dy nga ndjekësit e saj e kanë pyetur qartësisht se kur do martohet dhe sa fëmijë do të bëjë.

” Kur të jetë e shkruajtur, kur të vijë momenti… S’e di…”- ishin përgjigjet e Efit për martesën dhe të ardhmen e saj si shtëpiake.