ShowBizzz

Kush kopjoi kë?! Nita Latifi përplasje me Luiz Ejllin dhe Donald Veshaj?

Nita Latifi ka qenë e ftuar ditën e sotme në një nga rubrikat te “E Diell”, ku ka treguar shumë të pathëna.

Përveç të tjerave Nita është pyetur edhe rreth këngës së saj të re, e cila është përgolur për ngjashmërinë që kishte me këngën e re të Luiz Ejlli dhe Donald Veshaj.

Unë e thash dy mendje të ndritura ndonjë herë mendojnë njejtë ka qenë rastësi.

Të ftuar ditën e sotme në “E Diell”, Nita, Bledi dhe Ronaldo janë përballur me njëri-tjetrin për herë të parë pas shumë ‘thumbave’ mes njëri-tjetrit në rrjete sociale.