ShowBizzz

Kylie Jenner ia ndryshon emrin djalit të saj pas 16 muajve

Ylli televiziv, Kylie Jenner, përfundimisht ia ka ndërruar emrin djalit të saj.

Më 22 qershor, djali i saj e ka marrë emrin Aire Jacques edhe me dokumente ligjore.

Jenner i kishte vënë emrit djalit të saj Wolf, dhe ia ndërroi pas 16 muajve.

25-vjeçarja dhe Travis Scott e mirëpritën djalin e tyre më 2 shkurt të vitit 2022. Çifti ka edhe vajzën Stormi, 5 vjeç, shkruan People.

TS Poll - Loading poll ...