ShowBizzz

La muzikën dhe iu përkushtua fesë, Fero pajtohet dhe me Arbenitën, fansat kapin detajin që konfirmon ribashkimin

Fero njoftoi së fundmi se ka hequr dorë përfundimisht nga muzika dhe se tani e tutje do i përkushtohet fesë islame dhe familjes së tij. Me familje mesa duket ish-reperi e ka fjalën për Arbenitën dhe vajzën e tyre pasi çifti është pajtuar.

Pak ditë më rrjet qarkulloi një video e dyshes teksa shfaqeshin së bashku në një restorant në Gjilan, por tani fansat kanë kapur edhe një tjetër detaj që konfirmon ribashkimin.

La muzikën dhe iu përkushtua fesë, Fero pajtohet dhe me

Arbenita ka publikuar një video në InstaStory ku shihet në makinë e në të njëjtin mjet ka qenë edhe Fero pasi dallohen qartë sediljet kafe prej lëkure.

La muzikën dhe iu përkushtua fesë, Fero pajtohet dhe me