ShowBizzz

Linda Halimi zbulon lajmin e ri

Linda Halimi ka zbuluar një lajm të ri për të gjithë adhuruesit e saj.

Ajo ka ndarë një fotografi në Instagram me anë të së cilës ka njoftuar se po punon në album.

Artistja e cila tash e sa kohë jeton në Amerikë tha se albumi vjen së shpejti dhe se ka punuar me njerëz të suksesshëm.

Nuk ka ende detaje të tjera nëse këngët të gjitha do jenë në gjuhën angleze apo edhe shqip.