ShowBizzz

Linda tregon se çka i pengon shumë te meshkujt

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Linda ka treguar se çfarë e pengon te meshkujt.

Këtë gjë ajo e bëri të ditur derisa bisedonte me Ganiun, i cili nuk i tregoi diçka deri në fund.

“Pse po ia e nisni një teme e nuk e përfundoni, kjo po më pengon shumë te ju meshkujt, ia nisni dhe ikni”, është shprehur Linda.

TS Poll - Loading poll ...

Por për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mësipërm.