ShowBizzz

Luana zbulon datën kur fillon ‘Love Island Albania’

Njëherë u tha se do nisë në qershor e më pas gjatë verës, por tani është zbuluar data e saktë kur nis “Love Island Albania”

“Love Island” do të nisë në 3 shtator shtator, pra këtë të diel.

Faqja zyrtare e programit në Instagram, ka publikuar promon dhe ka zbuluar se “Love Island Albania” do të transmetohet më datë 3 shtator në TV Klan, ora 21:00.