ShowBizzz

Luizi dhe Kiara dasmorë nga qejfi apo halli?

Çifti Luiz dhe Kiara nuk munguan mbrëmë në dasmën madhështore të Elgit dhe Klea.

Por, në rrjet po qarkullon vetëm një fotografi e tyre nga pjesëmarrja, shkruan “Kosovarja”.

Teksa, ata vet nuk kanë postuar asnjë pamje nga kurorëzimi i çiftit apo duke e shijuar organizimin.

A ishin në dasmë nga qejfi apo nga halli?!