ShowBizzz

Luizi sheh rastësisht kamionin me posterin e tij, del nga makina, ndalon shoferin dhe…

Epiteti i luanit po vazhdon ta shoqërojë Luizin edhe pas mbarimit të Big Brother VIP. Në një video të publikuar së fundmi në TikTok, këngëtari shkodran mund të shihet duke i dhënë makinës, teksa para i del një kamion me një baner të madh, ku mund të shihej fotografia e tij dhe një luan.

Me të parë këtë, Luizi nxitoi që të dalë nga makina dhe të takojë shoferin, duke i thënë të ndalojë kamionin.

Këngëtari bëri foto prapa banerit të madh të këtij kamioni, ku shkruhej: “Me ty kampion”.