Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

Beatrix Ramosaj ka kohë që është shëndrruar në një blogere aktive në Instagram.

ImageBeatrix Ramosaj

Këngëtarja kosovare që jeton në Tiranë s’e ka problem që në orët e para të mëngjesit të ngrohë fansat me veshje joshëse.

Një fotosesion të tillë sapo e ka bërë publik dhe komentet janë të ndryshme për të.

Me fustan ngjyrë pink, mbesa e Deçanit po i vë “flakën” Instagramit.

ImageBeatrix RamosajRelated Articles

Back to top button