ShowBizzz

Meti i Big Brother nuk mund ta fsheh “inatin” që ka me Edonën

Spektakli i sotëm nisi me një debat të fortë mes Edonës dhe Metit.

Pasi Edona u zgjedh banore e preferuar,Meti Alshiqi nxjerr inatin menjëherë duke e kërcënuar dhe debatuar më të.

TS Poll - Loading poll ...

Meti shprehet se në këtë format po luan strategji, ku Edona këtë herë ishe caku.

Pra loja ka filluar herët këtë vit në “BBVK”, shkruan “Kosovarja”.