ShowBizzz

Mozzik habit sërish, poston foton pranë partneres

Vetëm pak ditë më parë këngëtari i njohur, Mozzik, bëri lëmsh rrjetin me deklaratat e tij.

Ai zbuloi për publikun se jo vetëm do të martohej së shpejti, por edhe do të bëhej sërish baba.

Këto deklarata të papritura nuk u morën edhe aq seriozisht në rrjet, por ja që Mozzik habiti sërish me postimin e tij.

Reperi ka publikuar një foto në InstaStory sot teksa uron të gjithë ndjekësve të tij Bajramin, por gjithë vëmendjen e tërheqin duart që shfaqen dhe pjesa tjetër e shkrimit.

TS Poll - Loading poll ...

Në foto shihet dora e reperit dhe e partneres teksa ai shkruan:

Urime Bajrami! Edhe pak ditë pa i shtyjmë kështu pa unaza”.