ShowBizzz

Mozzik më i vendosur se kurrë, publikon fotografinë e unazës

Mozzik, ditët e fundit po paralajmëron ndjekësit e tij se do të martohet.

Ai për ta bërë më të vërtet këtë informacion, ndau edhe një fotografi ku shihet unaza e martesës.

Se kush do të jetë nusja e tij e re, këtë do të na tregoi koha, shkruan “Kosovarja”.

Për ndjekësit e reperit u la të kuptohet që Loredana mund të jetë përsëri në krahët e reperit, pasi ajo aktualisht është në Kosovë dhe raportet më të duket se janë rregulluar.