ShowBizzz

Nami në Instagram, nuk do ta besoni kush e ka mundur Luiz Ejllin

“Social Top 5”, një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” tregon se cilët ish-banorë të Big Brother VIP kanë fituar më shumë ndjekës këtë javë. Për çudi Luiz Ejlli ka zbritur nga froni dhe më shumë ndjekës ka fituar Dea Mishel. 

Në vendin e tretë është Olta Gixhari. Ajo ka shtuar 4 mijë fansa në Instagram.

Luiz Ejlli ka shtuar 5 mijë ndjekës më shumë nga java e kaluar. 

TS Poll - Loading poll ...

Vendi i parë për këtë javë shkon për Dea Mishel, me 7 mijë ndjekës më shumë, duke ia kaluar kështu Luizit.

Nami në Instagram, nuk do ta besoni kush e ka mundur Luiz Ejllin