ShowBizzz

Nita e penduar nga ndarja me Shpatin, i dedikon dhe këngë?!

Nita ka lansuar projektin e saj të ri “2 Gota”, projekt ky shumë i komentuar për një arsyeje.

Nita në tekstin e këngës vazhdimisht flet për një lidhje që është shkëputur por nuk mohon se mund të ketë ribashkim.

Në projektin e Nitës, në fund u shfaq edhe Shpati ish i dashuri i Nitës, ku la shumë për të imagjinuar.

TS Poll - Loading poll ...

Nita këtë e bëri pasi mund të ketë një ribashkim mes tyre, apo vetëm për vëmendjen e publikut pasi lidhja e tyre dhe ndarja u komentuan shumë, kjo mbetët për tu parë, shkruan “Kosovarja”