ShowBizzz

Një tjetër dasmë në showbizin shqiptar?

Klea Huta dhe Elgit Doda kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë këtë fundjavë në një event magjik të organizuar nga Class Events.

Sakaq, pas disa ditësh janë Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj ata që do i thonë “Po” njëri-tjetrit në Toskana.

Por, nuk mbaron kaq. Ndoshta mund të kemi edhe një dasmë tjetër. 

TS Poll - Loading poll ...

Duket se edhe dyshja Lindi Islami e Venera Lumanit kanë në plan të bëjnë një ceremoni martesore. Ndoshta jo këtë verë, por së shpejti.

Artistja ka postuar disa foto nga dasma e Kleas dhe Elgitit, ku shkruan: “Po ne, kur?”, duke ngritur dyshime se ndoshta po mendojnë edhe ata të martohen.

ImageLindi Islami e Venera Lumani