ShowBizzz

Noizy dhe Stresi publikojnë duetin dhe thyejnë rekord

Noizy dhe Stresi kanë publikuar projektin e shumëpritur. Ditët e fundit ata po përfliteshin për një zënkë pasi hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami, por e gjitha mesa duket ka qenë lojë pasi mbrëmë reperët kanë publikuar duetin.

Noizy dhe Stresi publikojnë duetin dhe thyejnë rekord

Kënga mban titullin “Medalioni” dhe brenda 12 orësh ka kaluar mbi 500 mijë shikime në Youtube teksa tanimë po i afrohet 1 milionshit.

Noizy dhe Stresi publikojnë duetin dhe thyejnë rekord

Në klip Noizy dhe Stresi shfaqen më të afërt se kurrë duke treguar se miqësia e tyre vazhdon.