ShowBizzz

“Nuk qëllove një herë në shenjë…”, Klea Huta ka një mesazh për Dua Lipën dhe romancën e saj të re

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Klea Huta është shumë aktive nëpër rrjete sociale, ku shumë shpesh ndan me fansat e saj momente të ndryshme nga jeta private dhe jo vetëm.

Megjithatë, bukuroshja nuk ngurron që nëpërmjet tyre të urojë në ditët më speciale dhe njerëzit e saj më të dashur.

Ylli i muzikës pop Dua Lipa dhe i dashuri i saj i ri Romain Gavras u shfaqën së fundmi shumë të dashuruar, por duket se Klea Hutën nuk i kishte pëlqyer aspak çifti.

Me një video të postuar në Instastory është shprehur se ndjehet e zhgënjyer për zgjedhjet e Dua Lipës në lidhje me të dashurit e saj.

“Dua ti them Dua Lipës që moj goce si nuk qëllove një herë në shenjë me të dashurit?!”.