ShowBizzz

Olta Gixhari dhe Sara Hoxha prishin miqësinë e tyre

Aktorja Olta Gixhari dhe blogerja Sara Hoxha, janë shoqe prej kohësh.

Në foton e fundit te blogeres shihet ajo bashke me partnerin e saj Ledri Vula, ku nuk mungojë as komenti i Oltes, ku ishte shprehur “skandal”.

Ndjekësit e tyre reaguan duke pyetur këtë te fundit se, a ishte me ironi, apo keni prishur marrëdhëniet shoqërore.

Se sa e vërtet është shoqëria e tyre mbetet për tu pare, shkruan “Kosovarja”.