ShowBizzz

Pas e tradhtoj Khloe i rikthehet ish të dashurit?

Khloe Kardashian iu përgjigj spekulimeve që ajo dhe ish- Tristan Thompson janë ribashkuar, duke ndarë një përgjigje të gjatë ndaj një fotografie të një artikulli të postuar në Instagram.

“Ndaloni ta shtyni këtë narrativë,” shkroi ajo në pjesën e komenteve të një faqeje fansash të Kardashian’s. “Është e lodhshme. Por unë supozoj se ju djema do të vazhdoni narrativën që dëshironi, pavarësisht nga ajo që them unë, pra cili është qëllimi. Është rraskapitëse, por mësova se njerëzit do ta kuptojnë vetëm në nivelin e perceptimit të tyre. Shumica janë të mbërthyer në besimin e gënjeshtrave sepse është narrativa që ata duan të nxisin”.

Khloe, e cila ndan dy fëmijë me lojtarin e Lakers- shpjegoi se motra e saj Kim Kardashian e cila së fundmi mbështeti Tristan në lojën e tij ka të bëjë vetëm me një gjë të thjeshtë: familjen.

“Disa gjëra janë po aq të thjeshta sa duken”, vazhdoi ylli i Kardashians . “Një anëtar i familjes që mbështet një anëtar tjetër të familjes në një kohë të vështirë në jetë”.