ShowBizzz

Pendohet Will Smith: Kam bërë gabime të panumërta

Will Smith reflektoi mbi disa nga gabimet që ai ka bërë gjatë viteve, duke përfshirë shuplakën e tij famëkeqe në Oscar dhe problemet e tij shumë të publikuara në martesë.

Kam bërë gabime të panumërta“, tha ai në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Detin e Kuq të shtunën. “Fama është një përbindësh unik. Ju nuk mund të emocionoheni shumë kur njerëzit thonë gjëra të mira për ju, sepse atëherë kur njerëzit thonë gjëra të këqija për ju, ju luftoni dhe vuani më shumë.”

Duke vazhduar, ai tha: “Duhet të jem i qartë se kush jam dhe çfarë po përpiqem të bëj në botë”.

TS Poll - Loading poll ...

Aktori i njohur shtoi se ai nuk dëshiron të “duhet” duartrokitjet e të tjerëve për të “qëndruar i fokusuar në misionin e tij”.

Dhe në të njëjtën kohë, unë jam thellësisht njerëzor. Dhe unë jam në procesin e përsosjes së virtytit tim.

Ndërsa ai përpiqet të rritet në jetën e tij profesionale vjen vetëm disa javë pasi Jada Pinkett-Smith zbuloi në tetor se ata ishin ndarë për shtatë vjet. Lajmi bombë erdhi përpara kujtimeve të aktores, “Worthy”, i cili që atëherë ka zbuluar një mori detajesh intime të martesës, duke përfshirë marrëdhëniet, dhomat e seksit dhe funksionet e “martesës së hapur”.

Sigurisht, lajmi për ndarjen e çiftit erdhi si një tronditje për fansat që kujtojnë aktorin 55-vjeçar duke goditur me shuplakë Chris Rock në skenë në Oscars 2022, pasi komediani bëri një shaka me Pinkett Smith.

Si rezultat, Akademia vendosi të ndalojë Smithin nga Oscars dhe të gjitha ngjarjet e tij për 10 vjet. “Unë e pranoj dhe respektoj vendimin e Akademisë ”, tha aktori për Page Six në atë kohë./abcnews.al