Për Bajram, Dafina blen veturë luksoze

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri ka blerë një veturë të re.

Makina e tipit GLS Maybach 600 të vitit 2023, që kap çmimin e rreth 250 mijë euro.

Nuk hezitoj ta ndaj këtë foto të veturës së bashku me ndjkësit e saj, shkruan “Kosovarja”.

Dafina gëzon një jetë të shtrenjtë falë koncerteve dhe këngëve të suksesshme që ka sjell ndër vite.

TS Poll - Loading poll ...

 Related Articles

Back to top button